CNDS TEKNOLOJİ TİCARİ İLETİŞİM İZNİ METNİ22 Nisan 2024 Pazartesi CNDS TEKNOLOJİ TİCARİ İLETİŞİM İZNİ METNİ


Ben, aşağıda belirtilen iletişim bilgilerimin CNDS Teknoloji ("Firma") tarafından ticari iletişim amacıyla kullanılması ve tarafıma tanıtım, kampanya, duyuru gibi ticari içeriklerin gönderilmesi için açık rıza veriyorum.

1. İletişim Bilgilerim

  • Adı Soyadı/Firma Adı: ..............................................................................................
  • E-posta Adresi: ........................................................................................................
  • Telefon Numarası: ...................................................................................................
  • Diğer: ......................................................................................................................

2. Ticari İletişim İzinleri

2.1. Firma tarafından yukarıda belirtilen iletişim bilgilerim üzerinden aşağıdaki ticari içeriklerin gönderilmesine açık rıza veriyorum:

  • Tanıtım ve promosyonlar
  • Kampanya ve indirimler
  • Yeni ürün ve hizmet duyuruları
  • Firma haberleri ve güncellemeleri
  • Anket ve müşteri memnuniyeti çalışmaları

3. İzin Süresi ve Geri Çekme

3.1. Bu izin, aksi belirtilmedikçe, yazılı bir bildirim olmadıkça geçerliliğini korur.

3.2. İzin verdiğim ticari iletişimlerin tarafıma gönderilmesini istemiyorsam, herhangi bir zamanda bu izni geri çekebilirim. Bu durumda, iletişim bilgilerim üzerinden gönderilen ticari iletişimleri almayı durdurma hakkımı kullanabilir ve bilgi@cndsteknoloji.com adresine bildirimde bulunabilirim.

4. Veri Güvenliği ve Paylaşımı

4.1. Firma, iletişim bilgilerimi güvenli bir şekilde saklayacak ve üçüncü taraflarla paylaşmayacaktır. Ancak, yasal yükümlülükler doğrultusunda veya hizmetlerin sağlanması için işbirliği yapılan üçüncü taraflara sınırlı ve gerekli ölçüde bilgi aktarımı yapılabilir.

5. Değişiklikler ve Güncellemeler

5.1. Firma, bu Ticari İletişim İzni Metni'ni zaman zaman güncelleyebilir ve değiştirebilir. Güncellemeler web sitesinde veya iletişim yoluyla Kullanıcılara duyurulacaktır.

6. İletişim

6.1. Ticari İletişim İzni Metni ile ilgili sorularınız veya geri bildirimleriniz için lütfen bilgi@cndsteknoloji.com adresinden bize ulaşın.